Prázdniny v Chorvatsku umí být nečekaně akční

O tom, že rodinná dovolená 2017 v Chorvatsku rozhodně nemusí být jen odpočinkové užívání si moře na některé z pláží a nuda pro děti napovídá už rozmanitost a členitost jednotlivých ostrůvků. Pro Chorvatsko platí, že ať už se rozhodnete navštívit kteroukoliv jeho část, všude si můžete užívat krásnou přírodu, jídlo a pití, které Vám bude chutnat, ochotu a vstřícnost a samozřejmě různorodou zábavu.

Prázdniny 2017 má pro české návštěvníky stále výhodu také v relativní blízkosti ideální na dojezd autem. O důvod víc proč se v této zemi cítit bezpečně i s rodinou. Po vlastní ose můžete také poznat i vzdálenější stylové atrakce. Zde je pár tipů na některé z nejen letních akcí. Pokud nemáte čas jet s dětmi, zkuste se inspirovat organizovanými chorvatskými tábory.

Dětem zážitky z prázdnin jistě osvěží dětský den na Riviéře Šibeník

Právě děti jistě uvítají v rámci poznávaní Chorvatska Riviéru Šibeník. Z oblázkových pláží na Šibeníku si v létě můžete přímo odběhnout na den do pohádky. Přesněji na Mezinárodní dětský festival tohoto historického města. Na malé i větší účastníky zde čeká atraktivní program včetně mnoha kreativních dílen, kde si mohou vytvořit i nějakou památku. Za návštěvu určitě stojí také chorvatské národní parky.

croatia-387813_1280

Lákadlem mohou být také pirátské večery na Riviéře Omiš

Riviéra Omiš je další krásnou chorvatskou destinací, která je přímo stvořená pro dovolenou s dětmi. Zajímavostí a velkou zábavou jsou zde Omišské pirátské večery, které připomínají temnou minulost tohoto místa a celé město se promění v ráj dobrodruhů. Vaše děti se mohou dokonce zúčastnit plavby s piráty po řece Cetina nebo různých tematických her.

Ostrov Brač nabízí sportovní vyžití a park se zvířaty

Dalším tipem, jak udělat nejen vašim dětem nezapomenutelné prázdniny 2017 právě v Chorvatsku je pláž Zlatni rat. Mimo krásně čistého moře můžete sobě i dětem připravit vodní radovánky v podobě jízdy na vodních kolech a nafukovacích banánech, skákání na trampolínách a mnoho dalších sportovních aktivit. Nezapomeňte se také potěšit se zvířátky v krásné „přírodní rezervaci“ v Parku přírody Sutivan.

Chorvatsko Vás snadno přesvědčí, že nezáleží na vzdálenosti od domova, jako spíše pohodlí a programu, který se Vám na dovolené nabízí. Jak vidíte, Chorvatsko nabízí také aktivní dovolenou.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *