Galapágy – ráj na zemi

Existují cesty, které Vás inspirují, a pak jsou cesty, které vám připomenou, proč je pro Vás cestování na prvním místě.

Svět je plný dobrodružství a poskytuje Vám nesčetné množství příležitostí pro výpravu do nejrůznějších destinací. Ta pravá životní cesta však na Vás ještě čeká! Nechejte se inspirovat a Vydejte se s námi do Ekvádoru a na Galapágy.

Jedna věc je jistá – váš fotoaparát nikdy tak tvrdě nepracoval, jak tomu bude v absolutním ráji zvířat. Na vlastní oči uvidíte to, co znáte pouze z televize, o čem jste pouze četli či slyšeli z vyprávění světoznámého cestovatelů.  Úžasným zážitkem je pětidenní plavba na lodi

Galapágy – kouzlo přírody

galapagy

Ostrovy Galapágy leží na rovníku a díky tomu v prodeji v celoročně dobré a teplé počasí. Flora a fauna je na ostrovech opravdu bohatá a na každém z ostrovů najdete něco neobvyklého a jedinečného. Obří želvy, mořské i vodní leguány, lachtany, kteří si s Vámi budou hrát ve vodě, rejnoky, mořské želvy a spoustu nádherně zbarvení ryb. Navíc nikde jinde na světě Vám nebudou zvířata tak blízko, jsou zde doslova na dosah ruky.

Galapágy

Úžasným zážitkem je rozhodně pětidenní plavba na lodi, Během které se dostanete i na vzdálenějším ostrovy a zažijete nádherné dobrodružství. Jednoznačně to bude zážitek na celý život.

Galapágy jsou skvělou volbou pro milovníky zvířat a rozmanité země. Destinace je určitě vhodná i pro rodiny s dětmi. Jak Řekl St. Augustin: svět je kniha a ten, kdo necestuje, přečetl pouze jednu stránku.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *